Farnell Products Delivered to Your Door by SAMM Teknoloji

Farnell Ürünlerini Samm Teknoloji ile Kapı Teslim Sizlere Getiriyoruz


Farnell Global ve SAMM Teknoloji İletişim San. ve Tic. A.Ş. arasında Farnell ürün portföyünü Türkiye’deki kullanıcıların erişimine sunmak amacıyla 2016 yılında anlaşma imzalandı. Bu anlaşma ile birlikte SAMM Teknoloji, Farnell’in Türkiye’deki lojistik partneri oldu ve Farnell ürünlerinin gümrük işlemleriyle kapı teslim sevkiyatını gerçekleştirmeye başladı.

2016 yılından beri devam eden iş birliğimizi sürekli olarak iyileştirerek sizlerin kullanımına sunmaktayız. Müşterilerimizin yorum ve geri beslemeleriyle hizmet kalitemizi artırmaya devam edeceğiz.


Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.