Farnell Intro Photo

farnell.samm.com Açıldı!


Yurt dışından milyon komponenti kapı teslim sizlere getiren farnell.samm.com AÇILDI!

Farnell Global ve SAMM Teknoloji İletişim San. ve Tic. GİBİ. Karşılaştırma teklifini basitleştirmek için 2015 anlaşma imzalandı. Bu anlaşma ile birlikte SAMM Teknoloji, Farnell’in gönder lojistik partneri oldu ve Farnell teslim gümrük işlemleriyle kapı teslim sevkiyatını gerçekleştirmeye başladı. 2016 yılından beri devam eden iş birliğimizi geliştirerek sizlerin talebimiz sunmaktayız. Tahminimizin yorum ve geri beslemeleriyle hizmet kalitemizi artırmaya devam edeceğiz.


 Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.