Ice and Snow melting systems

Elektrikli Yerden Isıtma Sistemleri


Raychem Elektrikli Isıtıma Sistemleri:

  • Güvenilir
  • Ekonomik
  • Estetik
  • Uzun Ömürlü
  • Bakım gerektirmeyen
  • Kolay kurulum ve kullanımlı
  • Çevre dostu sistemlerdir.

Yüksek kalite standartları çerçevesinde üretim teknolojisine sahip olup, bu standartlar, ISO 9001-14001, BVQI, SEMKO, IEC 800, VDE ve GOST gibi sertifikalarla  belgelendirilmiştir.
Ayrıca EFRA “European Radiant Floor Heating Association” ve TEHVA “The Electrical Heating & Ventilation Association “otoritelerince onaylanmış markadır. Döşemeden ısıtma sistemleri, ısıtıcı kablo ,ısıtıcı şilte ve termostatlardan oluşan ve  kurulumu oldukça kolay olan sistemlerdir.

ELEKTRİKLİ ISITMA SİSTEMLERİ EKONOMİK MİDİR ?

 

Ekonomik açıdan bakacak olur isek ,sistem ve bileşenleri 12 yıl üretici firma garantisine sahip olup ömrü kurulumun yapıldığı bina ömrüne eşdeğerdir. Ayrıca sistem ömrü boyunca herhangi bir bakım gerektirmez. Tüketici sistemin yenilenmesi bakımı veya onarımı için herhangi bir bedel ödemez. Sistemde 7 gün 24 saat programlanabilen dijital termostat kullanılması durumunda, kullanıcıya, sistemi ihtiyacı olduğu sürede çalıştırma imkanı sağlar. Bu da enerji maliyetlerinin minimum seviyelere düşmesine neden olur. Ayrıca kurulum maliyetleri klasik sistemlere göre oldukça düşüktür.

•    12 YIL ÜRETİCİ FİRMA GARANTİSİ

•    DÜŞÜK MANYETİK ALAN
•    PVC İÇERMEYEN MALZEME

ELEKTRİKLİ ISITMA SİSTEMLERİ BİNA MİMARİSİNE UYGUN MUDUR ?


Sistemler doğal taş yada seramik kaplama altına direkt olarak uygulanabilir. Isıtıcı kablo kesiti 5mm, ısıtıcı şilte kesiti 3 mm dir. Bu özellik mimari açıdan sistem için ayrıca bir kot ihtiyacı oluşturmamaktadır. Bununla birlikte sistemin yüzey kaplama malzemesinin altında olması mahal içerisinde herhangi bir hacim kaybına sebep olmaz. Klasik sistemde kullanılan radyatörler yada havlupanlar çoğukez mimari 
açıdan yerleşimde problem oluşturmaktadır. Dolayısısıyla elektrikli ısıtma sistemi bina mimarisi için en esnek çözümlerdir.

ELEKTRİKLİ ISITMA SİSTEMLERİ ÇEVRE DOSTU SİSTEMLER MİDİR ?


Sistem herhangi bir yakıt atığı üretmediği için çevre dostudur. CO2 salımı yoktur.
Bugün sürdürülebilir, ekolojik, yeşil, çevre dostu vb. pek çok isim altında karşımıza çıkan doğayla uyumlu yapılar, yapının arazi seçiminden başlayarak yaşam döngüsü çerçevesinde değerlendirildiği, bütüncül bir anlayışla ve sosyal ve çevresel sorumluluk anlayışıyla tasarlandığı, iklim verilerine ve o yere özgü koşullara uygun, ihtiyacı kadar tüketen, yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmiş, doğal ve atık üretmeyen malzemelerin kullanıldığı katılımı teşvik eden, ekosistemlere duyarlı yapılar olarak tarif edilen Yeşil Bina konseptine uygundur.
Raychem, elektrikli ısıtma sistemleri ile yapılara mimari ve mekanik olarak esnek çözümler sunmaktadır.


Teklif almak için tıklayın…


About Samm Teknoloji

Samm Teknoloji is a manufacturing and engineering company with services in different sectors, especially fiber optic systems and IoT. It has many patents in fiber to the home infrastructure (FTTH) and Data Center equipment, and has developed a wide variety of products in its own field and presented it to the use of the industry.

In addition, it is among the leading companies with its services in turnkey electrical contracting works, heat tracing, and informatics sectors.

Trademarks

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS are registered Trademarks of SAMM Teknoloji A.S. Other names may be trademarks of their respective owners.