Elektra

Evsel Elektrikli Isıtma Sistemleri

  • Elektrikli Döşemeden Isıtma Sistemleri
  • Çatı ve Yağmur Suyu Olukları Kar ve Buz Birikimini Engelleme Sistemleri
  • Rampa, Yol, Viyadük vs Kar ve Buz Birikimini Engelleme Sistemleri
  • Boru Hatları Donmaya Karşı Koruma Sistemleri

Elektrikli Döşemeden Isıtma Sistemleri

Villa, konut, ofis, atölye, havuz kenarları, Osmanlı hamamı, spor salonunda veya yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan ve konforlu ısınmanın gerekli olduğu hemen hemen her yerde konforlu ve ideal oda sıcaklığını sağlamaktadır. Her türlü zemin kaplamasına göre uygundur, beton, seramik, granit veya yenilenen zemin fark etmeksizin tüm zemin çeşitleriyle kullanılabilir.

Çatı ve Yağmur Suyu Olukları Kar ve Buz Birikimini Engelleme Sistemleri

Risk teşkil eden Çatı yüzeyleri, yağmur suyu olukları ve iniş borularında can ve mal güvenliğini korumak amaçlı kullanılmaktadır, Her türlü malzemeye uyum sağlamaktadır. Isıtıcı kablolar UV dayanımlı dış kılıfa sahiptir.

Rampa, Yol, Viyadük, vs Kar ve Buz Birikimini Engelleme Sistemleri

Rampa, yol, viyadük gibi kritik önem arz eden alanlarda can ve mal güvenliğini korumak amaçlı kullanılmaktadır. Her türlü malzemeye uyum sağlamaktadır. Asfalt uygulamaları için Isıtıcı Kablolar ve Matlar 110° sıcaklığa, UV dayanımlı dış kılıfa sahiptir.

Boru Hatları Donmaya Karşı Koruma Sistemleri

Soğuk kış koşullarına temiz su, pis katları, yangın hatları ve HVAC sistemi hatlarını ve aksesuarlarını donmaya karşı korur. Hasar görmüş borular ve vanalardan kaynaklanan mali kayıplar tüm ısıtma sistemlerinin yatırım maliyetini bile aşabilmektedir.

ELEKTRA Elektrikli Isıtma Ürünleri