Dr.Nureddin Erk-Perihan Erk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri fabrikamızı ziyaret ettiler.


Öğrenciler; fabrikamızda fiber optik kablo imalat sürecini görüp, Raspberry Pi ve diğer geliştirme kartları hakkında gerçekleştirdiğimiz çeşitli sunumları izleyerek bilgi sahibi oldular.

Ayrıca Ar-Ge laboratuvarımızda gerçekleşen deneyleri canlı olarak izleme fırsatı yakaladılar. Bizimle birlikte olan Dr. Nureddin Erk-Perihan Erk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerini ve öğretmenlerimizi ağırlamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz.
 Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.