MG Yerden Isıtma Mat - ELEKTRA

MG Çift Taraflı Elektrikli Isıtma Matı

ELEKTRA-MG-Electric-Heating-Mat
PDF

ELEKTRA’nın MG Isıtma matları, birincil ısıtma sistemi olarak veya mevcut sistemi geliştirmek için kullanılabilir. ELEKTRA MG çift taraflı elektrikli ısıtma matları, konut yapıları, kamu tesisleri ve ticari binalar dahil olmak üzere geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir.

Araştırmaya göre elektrikli yerden ısıtma, sıcaklığın fizyolojik dağılımı dikkate alındığında insan için en uygun ısıtma teknolojisidir. İnce olmaları nedeniyle, zemin yükselmesine izin vermeyen mevcut yapısal çözümlerin uyarlanması ve yeniden dekore edilmesinde ısıtma şilteleri kullanılabilir. Isıtma matları, yeni inşaat işlerinin yanı sıra geleneksel yerden ısıtmanın kullanıldığı diğer alanlarda da kullanılabilir.

ELEKTRA MG ısıtma şilteleri yeni bina işlerinde ve ısıtma telleri şeklindeki geleneksel yerden ısıtmanın kullanılamadığı diğer durumlarda da kullanılabilir. ELEKTRA MG ısıtma şilteleri yerden ısıtmaya uygun her türlü zeminin altında yani pişmiş toprak, taş, halı gibi ısıyı iyi yayan her türlü zeminin altında kullanılabilir. Bunu mükemmel bir ısıtma sistemi olarak öneriyoruz. Zeminin altında yeterli ısı yalıtımı varsa ana ısıtma sistemi olarak bile kullanılabilir. Odaları veya yalnızca istenen alanları en az çabayla yeniden ısıtmanın en hızlı, en kolay ve en etkili yoludur.

ELEKTRA-MD-MG-Electric-Heating-Mats-installation-05

İlgili ELEKTRA Isıtma Ürünleri