Darıca Aslan Çimento Anadolu Teknik Meslek Lisesinde Seminer Verdik


Çağımızın teknolojik gelişmelerini takip eden Darıca Aslan Çimento Anadolu Teknik Meslek Lisesinin Mesleki ve teknik eğitimde modern teknolojiyi özümseyen, üreten ve kullanan, karşılaştığı problemleri çözen, sektörün ihtiyaç duyduğu insan kaynağı açığının karşılanmasına katkıda bulunacak genç arkadaşlarımızla kariyer yolculuğuna giden yolda farkındalık yaratmak adına bir araya geldik.

Bizleri geleceğimizin mimarları ile bir araya getirdikleri için değerli okul idaresine teşekkür ederiz. Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.