SAMM Teknoloji Moved up 9 Steps to Become The 155th

“Bilişim 500” 2019 Sıralamasında SAMM Teknoloji 155. Oldu


2010 yılından itibaren Bilişim500 listesinde aralıksız yer alan SAMM Teknoloji, 2019 listesinde de üst sıralara yükselerek yerini aldı. BTHaber tarafından yapılan Türkiye’de bilişim alanındaki “İlk 500 Bilişim Şirketi Araştırması” bu yıl 21. kez gerçekleştirildi. Şirketlerin 2019 yılında Telekom+Bilişim ürün ve hizmeti satışlarınından elde edilen gelir (Rakamlara Enerji, Isı ve Korozyon departmanlarımızın satışları dahil edilmemiştir) üzerinden yapılan sıralamaya göre SAMM Teknoloji 155. sıraya yükseldi. SAMM Teknoloji, açıklanan listede satış gelirlerine göre Kocaeli merkezli bilişim şirketleri içinde de 5. sırada yer aldı.

Araştırmaya ilişkin veriler, sektörün en önemli oyuncularını yansıtıyor ve bilişim şirketlerinin ya da bilişim alanında da ürün ve hizmet üreten şirketlerin durumunu gösteriyor. Bilişim 500 araştırması ulusal ve uluslararası kamu ve özel sektör alımlarında bir referans olarak kabul görüyor.SAMM Teknoloji telekomünikasyon altyapı donanımı gelirlerine göre 9. sırada

Araştırmanın farklı pazar alt kategorilerinde de şirketlerin gelirlerine göre listeler yayınladı. Bir yerleşkenin dışında kalan telekomünikasyon ağlarının inşasında kullanılan her türlü aktif ve pasif alt yapı donanımını içeren ‘telekomünikasyon altyapı donanımı’ ürün ve hizmet satış istatistiklerine göre şirketimiz 34.189.341 TL’lik geliriyle Türkiye genelinde 9. sırada bulunuyor.

Türk mühendislerinin ürettiği Türkiye’nin kazandığı yatırım

Türkiye’de bilişim sektörüne getirdiği çözümler, üretim tesisi, teknoloji merkezi, teknik uzmanlarımız, yenilikçi hizmetiyle büyümeye devam eden SAMM Teknoloji, 2019’da 54.179.691 TL’lik satış (rakamlara Enerji, Isı ve Korozyon departmanlarımızın satışları dahil edilmemiştir) gelirine göre “Türkiye Merkezli Üretici” olarak “Bilişim 500” listesinde 60. sırada bulunuyor. “Türkiye Merkezli Üretici Donanım” kategorisinde 17. olan firmamız, “Türkiye Merkezli Üretici Hizmet” kategorisinde 74. olurken, “Türkiye Merkezli Üretici IoT ve M2M” kategorisinde de 9. oldu.


 Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.