Ayşe Akşit, KSO Odavizyon Dergisi’ne Röportaj Verdi!


AR-GE ve Teknoloji Direktörümüz Ayşe Akşit Kocaeli Sanayi Odası ODAVİZYON Dergisi’ne Ar-Ge faaliyetlerimiz hakkında bir röportaj verdi!

Telekomünikasyon alt yapı ürünleri ve aksesuarlarının üretimi sektöründe yer alan SAMM Teknoloji’nin bulundukları sektörde sektörde az sayıdaki üretici firmalardan biri olduğunu söyleyen Ayşe Akşit; “Bizi sektörümüzde farklı kılan Ar-Ge faaliyetlerimiz ve yenilikçi ürünler geliştirmektir.” dedi.

Derginin sayısını aşağıdaki bağlantıyı kullanarak açabilirsiniz.
Odavizyon – Aralık 2021


Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.