500 Fidan Bağışlıyoruz


Ülkemiz genelinde meydana gelen orman yangınları nedeniyle derin bir üzüntü duymaktayız. SAMM Teknoloji olarak, ülkemize nefes olması için 500 fidan bağışında bulunuyoruz.

Yangında hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılara acil şifa diliyoruz. Geleceğimize hayat veren ormanlarımızın ve yaşam alanları katledilen tüm canlılarımızın yaşamını yeniden yeşerteceğiz. Daha güzel yarınlarımıza…


Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, Foyer, FOTAS, SİNTAS, SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.