Performans Ödül Töreni

13. Sektörel Performans Değerlendirme Ödüllerine Layık Görüldük


Kocaeli Sanayi Odası tarafından geleneksel hale getirilen ve bu yıl ilk kez online olarak TOBB Başkanı Sayın Hisarcıklıoğlu’nun da katılımları ile 13.’üncüsü gerçekleştirilen Sektörel Performans Ödül Töreni’nde, ELEKTRİK, ELEKTRONİK VE OTOMASYON ÜRÜNLERİ SANAYİ kategorisinde Üretim Artışı, Arge, İsdihdam ödüllerine layık görüldük. Bu ödülü almamızda katkıda bulunan SAMM Teknoloji ailesine teşekkür ederiz.

2020 Sektörel Performans Ödülleri Sahiplerini Buldu

13’nci Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni’nde 21 firmaya KOBİ ile Büyük ve Orta Ölçekli İşletme Ödülü verildi.

Kocaeli Sanayi Odası (KSO) 13’nci Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan vekili Yaşar Çakmak , Vali Seddar Yavuz’un katılımlarıyla gerçekleştirildi. Programda Kocaeli’de faaliyet gösteren 21 firmaya KOBİ ile Büyük ve Orta Ölçekli İşletme Ödülü verildi. Bu yılki Büyük Ödül’ün sahibi KOBİ Ödülü’nde Altaş Alüminyum imalat San.ve Tic. A.Ş, Büyük ve Orta Ölçekli İşletme Ödülleri’nde ise Hektaş Ticaret Türk A.Ş oldu.

KSO Başkanı Ayhan Zeytinoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen Online töreni Ekotürk TV Ekonomi Programcısı Ali Çağatay sundu. Törende İlk sözü alan KSO Başkanı Zeytinoğlu, “ Bu yıl 13’nci Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni’nine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti.Samm Teknoloji Hakkında

Samm Teknoloji, başta fiber optik sistemler ve nesnelerin interneti olmak üzere farklı sektörlerde hizmetleri olan bir üretim ve mühendislik şirketidir. Evlere kadar fiber (FTTH), veri merkezleri ve fiber optik bağlantı ekipmanlarında pek çok patente sahip olup, kendi Ar-Ge’sinde çok çeşitli ürünler geliştirip sektörün kullanımına sunmuştur.

Ayrıca, anahtar teslim elektrik taahhüt işleri, ısı takip ve izleme ve bilişim sektöründe de hizmetleriyle de lider firmalar arasında yer almaktadır.

Ticari Markalar

Samm, Samm Teknoloji, SAMM Teknoloji A.S’nin kayıtlı Ticari markalarıdır. Diğer isimler, ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.