Filtreler

Üretim

Samm Technology fiber-optik-firması

Üretim

 

SAMM TEKNOLOJİ A.Ş. Huber Suhner'in Türkiye çözüm ortağı olarak 2006 yılında Patchcord ve Pigtail üretimine başlamıştır. 2017 yılında yapmış olduğu yatırımlar ile Türkiye’de MTP/MPO kablo konnektörleme tesisine sahip ilk firma olmuştur. Buna ilave olarak sistem odalarında kullanılan birçok fanout (çoklu) kablo yapılarını da portföyüne eklemiştir.

 

Firmamız, Patchcord ve Pigtail üretimleriyle dünyada lider markalar olan HUBER&SUHNER, FURUKAWA, USCONEC ve SEIKOH GIKEN ile hem portföy hem de proses olarak çalışmaktadır.

 

Kurmuş olduğumuz üretim tesislerinde en modern üretim cihazları ile yüksek kapasiteli bir üretim yapabilmekteyiz. Aylık üretim kapasitemiz maksimum 50.000 konnektör olup her türlü konnektörlemeyi yapabilmekteyiz.

 

Başlıca konektör tipleri SC, FC, LC, ST, E2000, MTP12 ve MTP24 vb. dir.

 

Firmamız üretimlerinde %100 kalite kontrolü yapan, geniş laboratuvar ve test ekipmanlarına sahip öncü bir firma olup sahip olduğu yazılımlar sayesinde tüm sipariş ölçüm sonuçlarını kontrol ve muhafaza edilebilmektedir.

 


 
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön