Filtreler

Tuz Gölü Doğalgaz Yeraltı Depolama Projesi için Sözleşme İmzaladık


Tarih: 2020-10-02

Tuz Gölü Doğalgaz Yeraltı Depolama Projesi için sözleşme imzaladık

CHINA CAMC ENG. CO. - IC İÇTAŞ İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. ile Tuz Gölü Doğalgaz Yeraltı Depolama Projesi için “Kuyular Elektrik ve Enstrüman Tedarik ve Montaj İşleri” kapsamında sözleşme imzaladık.

MTP Patch Cord ve Uygulamalar | Samm Teknoloji

IC İÇTAŞ İNŞAAT Hakkında

1969 yılında temelleri atılan ve bugün bir Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdüren IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş. (IC Holding) faaliyetlerini temelde İnşaat, Enerji Üretimi ve Dağıtımı, Turizm, Sanayi, Altyapı sektörlerinde sürdürmektedir.

Detaylı Bilgi

CHINA CAMC ENG. CO. Hakkında

CAMCE’nin küresel varlığı Asya, Afrika, Amerika ve Doğu Avrupa'da hissedilmektedir. Faaliyet alanı endüstriyel projeler, tarımsal projeler, su mühendisliği projeleri, enerji projeleri,iletişim projeleri, petrokimya projeleri ve madencilik projeleri.

Detaylı Bilgi

Samm Teknoloji Hakkında

SAMM Teknoloji; telekom, bilişim ve inşaat sektörlerine ürün ve çözümler sunan bir Türk firmasıdır. Ar-ge destekli üretimimizle özellikle Telekom, bilişim ve ısıtma projelerine katma değer sağlayan çözümler üretebilmekteyiz.

Dağıtımını yaptığımız ürünler ise, telekomünikasyon pasif ekipmanları, ısı takip ve muhafaza ürünleri, petrol ve enerji sektöründe kullanılan korozyon koruma ve önleme çözümleri olup bu ürünler için kurulum ve mühendislik hizmetleri de verilmektedir.

SAMM; çözüm odaklı bir firma olarak ticari, teknik ve mühendislik gibi iş akışı içerisinde bulunan, tüm çalışanların en üst seviyede kazanım ve müşteri memnuniyetini hedeflemiştir. Tedarik ettiğimiz ürünlerin montajları da yine eğitimli ve sertifikalı personelimiz tarafından yapılabilmektedir.

Personelimiz teknik olduğu kadar bankacılık, finans ve lojistik gibi konularda da eğitimlidir. Projelerimizin programlı ve profesyonel olarak yürütülmesi için gerekli tüm donanımlara sahiptir.


 Linkedin - Samm Teknoloji  Youtube - Samm Teknoloji  Instagram - Samm Teknoloji  Twitter - Samm Teknoloji  Facebook - Samm Teknoloji
Başa Dön