+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

SFP Transceiver | 1G 1550nm 32dB

SFP Transceiver | 1G 1550nm 32dB

SFP optik transceiver, Ethernet teknolojisini kullanır; 32dB sinyali ile 1 Gbps hızında veri aktarabilir ve 1550nm dalga boyunu kullanarak optik sinyal gönderebilir. SFP optik Transceiver'ler, aktif ağlarda modüler fiber optik Switch'ler ile birlikte kullanılır.

CSS-313A32D0-15 SFP Transceiver Detayları

  • Çok kaynaklı anlaşma (MSA) uyarınca 1550nm SFP.
  • Uygulamalar:
    1.25Gbps Gigabit Ethernet
    1.0625Gbps Fiber Kanal
  • Bağlantı bütçesi en az 32dB.
  • Optik güç ve sıcaklık gibi parametreleri okumak için standart dijital izleme (DDM) arayüzü.
  • 1550nm lazer, uluslararası güvenlik standardı IEC 60825'in 1. sınıfına uygundur.
  • Yüksek alıcı duyarlılığı için APD fotodiyot.
  • Farklı anahtar üreticileri için özelleştirilmiş versiyonlar mevcuttur.
  • Ürün Açıklaması: 1550nm SFP-Verici 1,25 Gbps'ye kadar
  • Ürün Kodu: CSS-313A32D0-15-13


Yeni Ürünler

Polatis 3000 Optik Switch
Polatis 3000-Serisi Optik Switch
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 16 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 8 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:135,00TL
KDV dahil fiyat:159,30TL
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
KDV hariç fiyat:244,00TL
KDV dahil fiyat:287,92TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön