TRY
  • TRY
  • EUR
+90 444 1 726
Filtreler

SFP+ Transceiver | 10G 1550nm 32dB

SFP+ Transceiver | 10G 1550nm 32dB

SFP+ optik transceiver, Ethernet teknolojisini kullanır; 32dB sinyali ile 10Gbps hızında veri aktarabilir ve 1550nm dalga boyunu kullanarak 40km’ye kadar optik sinyal gönderebilir. SFP+ optik Transceiver'ler, aktif ağlarda modüler fiber optik Switch'ler ile birlikte kullanılır.

CSS-907A15DZ-15 SFP+ Transceiver Detayları

  • SFF-8431 (Elektrik Arabirim Özelliği) ile uyumlu.
  • 2.0125'ten 10.3 Gbps bit hızlarına kadar veri hızı.
  • 40 km'ye kadar iletim mesafesi.
  • SFF-8472 MSA'da belirtilen dahili Dijital Tanı İşlevleri
  • RoHS 6/6 uyumlu
  • Lazer sınıfı 1 IEC-60825 uyumlu
  • Vaka çalışması sıcaklık aralığı: -5 ° C ila 70 ° C
  • Güç Tüketimi: 1.5 W
  • Uygulamalar:
    10GBASE-ER / EW 10G Ethernet
    1200-SM-LL-L 10G Fiber Kanal
    10/8/4 / 2G Fiber Kanal
  • Mevcut farklı anahtar türleri için uyumlu sürümler
  • Ürün Açıklaması: 1550 nm SFP + Telsiz
  • Ürün Kodu: CSS-907A07D
  • Uyumluluk Kodu: z
  • "z", uyumluluğunu açıklayan bir alfasayısal dizedir. “0”,
  • anlamına gelir
  • Özel bir anahtar türü ile uyumluluğu sağlamak için özel kodlama yok.
  • Dalga Boyu Kodu: -15


 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön