Filtreler

samm market link 1

SFP+ LR Transceiver | 10G 850nm 5dB 300m

SFP+ LR Transceiver | 10G 850nm 5dB 300m

SFP+ LR optik transceiver, Ethernet teknolojisini kullanır; 5dB sinyali ile 10Gbps hızında veri aktarabilir ve 850nm dalga boyunu kullanarak 300m’ye kadar optik sinyal gönderebilir. SFP+ LR optik transceiver'ler, aktif ağlarda modüler fiber optik Switch'ler ile birlikte kullanılır.

CSM-900A06D0-85 SFP+ Transceiver Detayları

  • SFF-8431 ile (Elektrik Arabirim Spesifikasyonu).
  • 1.25 ila 11.3 Gbps bit hızlarından veri oranı.
  • 300 m'ye (OM3 fiber üzerinden) kadar iletim mesafesi.
  • SFF-8472 MSA'da belirtilen dahili Dijital Tanı İşlevleri
  • RoHS 6/6 uyumlu
  • Lazer sınıfı 1 IEC-60825 uyumlu
  • Vaka çalışması sıcaklık aralığı: 0 ° C ila 70 ° C
  • Uygulamalar:
    10GBASE-SR / SW 10G Ethernet
    1200-SM-LL-L 10G Fiber Kanal
    8/4 / 2G Fiber Kanal
    1000BASE-SX 1G Ethernet
  • Mevcut farklı anahtar türleri için uyumlu sürümler
  • Ürün Açıklaması: 850 nm SFP + Telsiz
  • Ürün Kodu: CSM-900A06D0-85


En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:224,89TL
KDV dahil fiyat:265,37TL
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
KDV hariç fiyat:447,48TL
KDV dahil fiyat:528,03TL
Traksiyon Kablo Radox 4 GKW-Ax 1800V M - Huber Suhner
Kablo Radox 4 GKW-Ax 1800V M - Huber Suhner
KDV hariç fiyat:5.964,71TL
KDV dahil fiyat:7.038,35TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön