Filtreler

samm market link 1

SFP+ LR Transceiver | 10G 1310nm 8dB 10km

SFP+ LR Transceiver | 10G 1310nm 8dB 10km

SFP+ LR optik transceiver, Ethernet teknolojisini kullanır; 8dB sinyali ile 10Gbps hızında veri aktarabilir ve 1310nm dalga boyunu kullanarak 10km’ye kadar optik sinyal gönderebilir. SFP+ LR optik transceiver'ler, aktif ağlarda modüler fiber optik Switch'ler ile birlikte kullanılır.

CSS-900A05D0-13 SFP+ Transceiver Detayları

  • SFF-8431 (Elektrik Arabirim Özelliği) ile uyumlu.
  • 2.0125'ten 10.5 Gbps bit hızlarına kadar veri hızı.
  • 10 km'ye kadar iletim mesafesi.
  • SFF-8472 MSA'da belirtilen dahili Dijital Tanı İşlevleri
  • RoHS 6/6 uyumlu
  • Lazer sınıfı 1 IEC-60825 uyumlu
  • Vaka çalışması sıcaklık aralığı: 0 ° C ila 70 ° C
  • Uygulamalar:
    10GBASE-LR / LW 10G Ethernet
    1200-SM-LL-L 10G Fiber Kanal
    8/4 / 2G Fiber Kanal
  • Mevcut farklı anahtar türleri için uyumlu sürümler
  • Ürün Açıklaması: 1310 nm SFP + Telsiz
  • Ürün Kodu: CSS-900A05D0-13


Yeni Ürünler

BASK Bina Altı Sonlandırma Kutusu
BASK Bina Altı Sonlandırma Kutusu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Dupleks Fiber Optik Kablo | (1x2 OBK)  J-(ZN)H-FIG-8 Bina içi
Dupleks Fiber Optik Kablo | (1x2 OBK) J-(ZN)H-FIG-8 Bina içi
KDV hariç fiyat:1,37TL
KDV dahil fiyat:1,62TL
Simplex Fiber Optik Kablo | (1x1 OBK)  J-(ZN)H iç ortam
Simpleks Fiber Optik Kablo | (1x1 OBK) J-(ZN)H Bina içi
KDV hariç fiyat:0,81TL
KDV dahil fiyat:0,96TL

En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:206,65TL
KDV dahil fiyat:243,85TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Zaxe X1 3D Yazıcı
Zaxe X1 3D Yazıcı
KDV hariç fiyat:12.404,86TL
KDV dahil fiyat:14.637,74TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön