+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

SFP Endüstriyel Transceiver | 1G 1310nm 11dB 10km

SFP Endüstriyel Transceiver | 1G 1310nm 11dB 10km

SFP optik endüstriyel transceiver, Ethernet teknolojisini kullanır; 11dB sinyali ile 1 Gbps hızında veri aktarabilir ve 1310nm dalga boyunu kullanarak 10 km'ye kadar optik sinyal gönderebilir. SFP optik endüstriyel transceiver'ler, çok yüksek ve düşük sıcaklıklarda modüler fiber optik Switch'ler ile birlikte kullanılır.

CSS-325A11D0-13 SFP Endüstriyel Transceiver Detayları

  • SFP MSA ile uyumludur.
  • Veri hızı 1,25 Gbps'ye kadar
  • 10 km'ye kadar iletim mesafesi.
  • SFF-8472 MSA'da belirtilen dahili Dijital Tanı İşlevleri
  • RoHS 6/6 uyumlu
  • Lazer sınıfı 1 IEC-60825 uyumlu
  • Endüstriyel durum çalışma sıcaklık aralığı: -40 ° C ila 85 ° C
  • Uygulamalar:
    1000BASE-LX / LH Ethernet
    1G Fiber Kanal
    CPRI Seçenek 2
  • Mevcut farklı anahtar tipleri için uyumlu versiyonlar
  • Ürün Açıklaması: 1310 nm SFP Telsiz
  • Ürün Kodu: CSS-325A11D0-13
  • Uyumluluk kodu z
  • “Z”, uyumluluğunu açıklayan bir alfanümerik dizedir.
    “0” anlamına gelirÖzel bir anahtar tipi ile uyumluluğu sağlamak için özel kodlama yoktur.
  • Dalga boyu Kodu: -13


Yeni Ürünler

Polatis 3000 Optik Switch
Polatis 3000-Serisi Optik Switch
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 16 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 8 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
KDV hariç fiyat:1.520,12TL
KDV dahil fiyat:1.793,74TL
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:206,65TL
KDV dahil fiyat:243,85TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön