+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

SFP CWDM Transceiver | 1G 1270-1610nm 26dB 40km

SFP Transceiver | 1G 1270-1610nm 26dB 40km

SFP optik transceiver, CWDM 18 teknolojisini kullanır; 26dB sinyali ile 1 Gbps hızında veri aktarabilir ve 1270-1610nm dalga boyunu kullanarak 40km’ye kadar optik sinyal gönderebilir. SFP CWDM optik transceiver'ler, aktif ağlarda modüler fiber optik Switch'ler ile birlikte kullanılır.

CSS-300A24D0_xx SFP Transceiver Detayları

  • SFF-8431 ile uyumlu (Elektrik Arabirim Özelliği)
  • 1,25 Gbps bit hızına kadar veri
  • DFB lazer verici ve PIN Fotoğraf Dedektörü
  • ITU G.654.2 ızgarasına göre 12 Cnm dalga boyu 1270 nm'den 1610 nm'ye (20 nm aralıklı)
  • Bağlantı bütçesi en az 26 dB (dağılım cezası olmadan)
  • SFF-8472 MSA'da belirtilen dahili Dijital Tanı İşlevleri
  • RoHS uyumlu ve kurşunsuz
  • Vaka çalışma sıcaklığı aralığı: 0 ° C ila 70 ° C
  • Uygulamalar:
    1000BASE-ZX 1G Ethernet
    1G Fiber Kanal
  • Mevcut farklı anahtar tipleri için uyumlu versiyonlar
  • Ürün Açıklaması: CWDM SFP Telsiz
  • Ürün Kodu: CSS-300A24D0


Yeni Ürünler

Polatis 3000 Optik Switch
Polatis 3000-Serisi Optik Switch
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 16 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 8 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:135,00TL
KDV dahil fiyat:159,30TL
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
KDV hariç fiyat:244,00TL
KDV dahil fiyat:287,92TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön