TRY
  • TRY
  • EUR
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

SFP+ CWDM Transceiver | 10GE/8GFC 14dB

SFP+ CWDM Transceiver | 10GE/8GFC 14dB

SFP+ optik transceiver, CWDM teknolojisini kullanır; 14dB sinyali ile 10Gb/8GbFC hızında veri aktarabilir. SFP+ optik CWDM transceiver'ler, aktif ağlarda modüler fiber optik Switch'ler ile birlikte kullanılır.

CSS-852A14D0-XX SFP+ CWDM Transceiver Detayları

  • SFF-8431 ile uyumlu (Elektrik Arabirim Özelliği)
  • 1.0625'ten 11.1 Gbps bit hızlarına kadar veri hızı
  • EML vericisi
  • ITU G.654.2 ızgarasına göre 1470 nm'den 1610 nm'ye (20 nm aralık) göre 8 CWDM dalga boyu
  • Bütçe bütçesini en az 14 dB (dağılım cezası olmadan)
  • SFF-8472 MSA'da belirtilen dahili Dijital Tanı İşlevleri
  • RoHS uyumlu ve kurşunsuz
  • Vaka çalışması sıcaklık aralığı: -5 ° C ila 70 ° C
  • Uygulamalar:
    10GBASE-ER / EW 10G Ethernet
    1200-SM-LL-L 10G Fiber Kanal
    SDH STM S-64.2b
    8/4/2 / 1G Fiber Kanal
    1000 BASE-EX Ethernet
  • Mevcut farklı anahtar türleri için uyumlu sürümler
  • Ürün Açıklaması: CWDM SFP + Telsiz
  • Ürün Kodu: CSS-852A14D0
  • Kanal Kodu: -ZZ (tablodan seçim)


En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:224,89TL
KDV dahil fiyat:265,37TL
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
KDV hariç fiyat:447,48TL
KDV dahil fiyat:528,03TL
Traksiyon Kablo Radox 4 GKW-Ax 1800V M - Huber Suhner
Kablo Radox 4 GKW-Ax 1800V M - Huber Suhner
KDV hariç fiyat:5.964,71TL
KDV dahil fiyat:7.038,35TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön