Filtreler

samm market link 1

SFP+ CPRI Endüstriyel Transceiver | 6G 1310nm 2km

SFP+ CPRI Endüstriyel Transceiver | 6G 1310nm 2km

SFP+ optik endüstriyel transceiver, CPRI teknolojisini kullanır; 6Gbps hızında veri aktarabilir ve 1310nm dalga boyunu kullanarak 2km'ye kadar optik sinyal gönderebilir. SFP+ CPRI optik endüstriyel transceiver'ler, çok yüksek ve düşük sıcaklıklarda modüler fiber optik Switch'ler ile birlikte kullanılır.

CSS-753A05D0-13 SFP+ CPRI Endüstriyel Transceiver Detayları

  • SFF-8431 (Elektrik Arabirim Özelliği) ile uyumlu.
  • 2.0125'ten 6.25 Gbps bit hızlarına kadar veri hızı.
  • 2 km'ye kadar iletim mesafesi.
  • SFF-8472 MSA'da belirtilen dahili Dijital Tanı İşlevleri
  • RoHS 6/6 uyumlu
  • Lazer sınıfı 1 IEC-60825 uyumlu
  • Genişletilmiş kasa çalışma sıcaklık aralığı: -40 ° C ila 85 ° C
  • Uygulamalar:
    CPRI, OBSAI, 6.25 Gbps'ye kadar
    Depolama alanı ağları
  • Mevcut farklı anahtar türleri için uyumlu sürümler
  • Ürün Açıklaması: 1310 nm SFP + Telsiz
  • Ürün Kodu: CSS-753A05D
  • Uyumluluk Kodu: z
    “Z”, uyumluluğunu açıklayan bir alfanümerik dizedir.
    “0”, özel bir anahtar tipi ile uyumluluğu sağlamak için özel kodlama anlamına gelir.
  • Dalga Boyu Kodu: -13


Yeni Ürünler

Polatis 3000 Optik Switch
Polatis 3000-Serisi Optik Switch
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 16 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 8 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
KDV hariç fiyat:1.520,12TL
KDV dahil fiyat:1.793,74TL
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:206,65TL
KDV dahil fiyat:243,85TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön