Filtreler

SAMM Teknoloji, Thermon Türkiye Resmi Distribütörü ve Mühendislik Merkezi


Tarih: 2020-02-07

SAMM Teknoloji, Thermon Türkiye Resmi Distribütörü ve Mühendislik Merkezi 1

SAMM Teknoloji, Thermon Türkiye Resmi Distribütörü ve Mühendislik Merkezi

SAMM Teknoloji olarak, Thermon tarafından Türkiye'deki resmi proses ısıtma Distribütörü ve Mühendislik Merkezi olarak atanmaktan gurur duymaktayız. Thermon’un yerel Satış Temsilcisi İNREP ULUSLARARASI TEMSİLCİLİK KİMYA SAN. Ve TİC. AŞ. işbirliği ile resmi distribütör olarak çalışmaktayız. İşbirliğimiz, yerel Türk sanayi pazarında Thermon’un proses ısıtma sistemlerinin varlığını genişletmek, yüksek kaliteli teknolojik çözümler sunmak ve teslim sürelerini en aza indirmek için oluşturulmuştur.

SAMM Teknoloji'nin mühendislik becerileri ve deneyimi ile Thermon'un Mühendislik standartları birleştirilmiş olup; mühendislik departmanımızın elektrik, buhar veya sıvı ısıtma çözümlerindeki çalışmaları tüm endüstriyel uygulamalariçin Thermon’un proses ısıtma standartlarına ve tecrübelerine temel olacaktır.

İşbirliğimiz, Türkiye'deki endüstriyel EPC şirketlerinin ve son kullanıcıların proses ısıtma projelerini kapsamlı bir şekilde ele almak için bir temel niteliğinde olacaktır.


SAMM Teknoloji, Thermon Türkiye Resmi Distribütörü ve Mühendislik Merkezi 2

 Linkedin - Samm Teknoloji  Youtube - Samm Teknoloji  Instagram - Samm Teknoloji  Twitter - Samm Teknoloji  Facebook - Samm Teknoloji
Başa Dön