+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

QSFP28 SR4 Transceiver | 100G 850nm MPO 100m

QSFP28 SR4 Transceiver | 100G 850nm MPO 100m

QSFP28 SR4 optik transceiver, MPO teknolojisini kullanır; 100Gbps hızında veri aktarabilir ve 850nm dalga boyunu kullanarak 100m’ye kadar optik sinyal gönderebilir. QSFP28 SR4 optik Transceiver'ler, aktif ağlarda modüler fiber optik Switch'ler ile birlikte kullanılır.

CQM-900A04D0-85 QSFP28 SR4 MPO Transceiver Detayları

  • IEEE 802.3ba 100GBASE-SR4 ile uyumlu
  • OM3 çok modlu fiber üzerinde 70 m'lik veya OM4 çok modlu fiber üzerinde 100 m'lik maksimum bağlantı uzunluğu.
  • Yüksek Güvenilirlik 850 nm VCSEL teknolojisi.
  • RoHS-6 uyumlu ve kurşunsuz
  • Vaka çalışması sıcaklık aralığı: 0 ° C ila 70 ° C
  • Güç tüketimi & lt; 3,5 W.
  • Uygulamalar:
    100GBASE-SR4 Ethernet
    Infiniband QDR, DDR ve SDR
    Veri Merkezi, Rafa Rafı
  • Mevcut farklı anahtar türleri için uyumlu sürümler
  • Ürün Açıklaması: 850 nm QSFP + Telsiz
  • Ürün Kodu: CQM-900A04D
  • Uyumluluk Kodu: z
    “Z”, uyumluluğunu açıklayan bir alfanümerik dizedir.
    “0”, özel bir anahtar tipi ile uyumluluğu sağlamak için özel kodlama anlamına gelir.
  • Dalga Boyu Kodu: -85


Yeni Ürünler

Polatis 3000 Optik Switch
Polatis 3000-Serisi Optik Switch
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 16 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 8 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:135,00TL
KDV dahil fiyat:159,30TL
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
KDV hariç fiyat:244,00TL
KDV dahil fiyat:287,92TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön