+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

QSFP28 LR4 Transceiver | 100G 1310nm LC 10km

QSFP28 LR4 Transceiver | 100G 1310nm LC 10km

QSFP28 LR4 optik transceiver, LC konnektör kullanır; 100Gbps hızında veri aktarabilir ve 1310nm dalga boyunu kullanarak 10km’ye kadar optik sinyal gönderebilir. QSFP28 LR4 optik Transceiver'ler, aktif ağlarda modüler fiber optik Switch'ler ile birlikte kullanılır.

CQS-900A08DJ-13 QSFP28 LR4 LC Transceiver Detayları

  • Veri Hızı (maks.): 112 Gb / s
  • Dalga boyu (nm): 1310nm Band
  • Bağlayıcı: LC
  • En Çok Uzaklık: 10km
  • Medya Türü: Çift Taraflı SMF
  • Verici: 4x LWDM DFB Lazer
  • Alıcı: PIN
  • Sıcaklık Aralığı (° C): 0 ila 70
  • Voltaj Kaynağı (V): 3,3
  • Teşhis: Dijital
  • Veri Hızı: 100G


Yeni Ürünler

Polatis 3000 Optik Switch
Polatis 3000-Serisi Optik Switch
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 16 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 8 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:135,00TL
KDV dahil fiyat:159,30TL
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
KDV hariç fiyat:244,00TL
KDV dahil fiyat:287,92TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön