Filtreler

samm market link 1

QSFP28 CWDM4 Transceiver | 100G 1310nm LC 2km

QSFP28 CWDM4 Transceiver | 100G 1310nm LC 2km

QSFP28 CWDM4 optik transceiver, LC konnektör kullanır; 100Gbps hızında veri aktarabilir ve 1310nm dalga boyunu kullanarak 2km’ye kadar optik sinyal gönderebilir. QSFP28 CWDM4 optik Transceiver'ler, aktif ağlarda modüler fiber optik Switch'ler ile birlikte kullanılır.

CQS-901A05D0-13 QSFP28 CWDM4 LC Transceiver Detayları

  • Form Faktörü: QSFP28
  • Veri Hızı (en fazla): 103,1 Gb / s
  • Dalga boyu (nm): 1310nm Band
  • Bağlayıcı: LC
  • Maksimum Mesafe: 2km
  • Medya Türü: Çift Taraflı SMF
  • Verici: 4x CWDM DFB Lazer
  • Alıcı: PIN
  • Sıcaklık Aralığı (° C): 0 ila 70
  • Voltaj Kaynağı (V): 3,3
  • Teşhis: Dijital
  • Veri Hızı: 100G


 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön