Filtreler

samm market link 1

QSFP28 CWDM4 Transceiver | 100G 1310nm LC 2km

QSFP28 CWDM4 Transceiver | 100G 1310nm LC 2km

QSFP28 CWDM4 optik transceiver, LC konnektör kullanır; 100Gbps hızında veri aktarabilir ve 1310nm dalga boyunu kullanarak 2km’ye kadar optik sinyal gönderebilir. QSFP28 CWDM4 optik Transceiver'ler, aktif ağlarda modüler fiber optik Switch'ler ile birlikte kullanılır.

CQS-901A05D0-13 QSFP28 CWDM4 LC Transceiver Detayları

  • Form Faktörü: QSFP28
  • Veri Hızı (en fazla): 103,1 Gb / s
  • Dalga boyu (nm): 1310nm Band
  • Bağlayıcı: LC
  • Maksimum Mesafe: 2km
  • Medya Türü: Çift Taraflı SMF
  • Verici: 4x CWDM DFB Lazer
  • Alıcı: PIN
  • Sıcaklık Aralığı (° C): 0 ila 70
  • Voltaj Kaynağı (V): 3,3
  • Teşhis: Dijital
  • Veri Hızı: 100G


En Çok Satanlar

Eektrik Kablosu Isı Daralan Makaron Siyah kılıfı LSTT-19-0-SP
Eektrik Kablosu Isı Daralan Makaron Siyah kılıfı LSTT-19-0-SP
KDV hariç fiyat:3,19TL
KDV dahil fiyat:3,76TL
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
KDV hariç fiyat:447,48TL
KDV dahil fiyat:528,03TL
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:224,89TL
KDV dahil fiyat:265,37TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön