Filtreler

samm market link 1

QSFP+ BASE-SR4 Transceiver | 40G 1310nm MPO 100m

QSFP+ BASE-SR4 Transceiver | 40G 1310nm MPO 100m

QSFP+ BASE-SR4 optik transceiver, MPO konnektör kullanır; 40Gbps hızında veri aktarabilir ve 100m’ye kadar optik sinyal gönderebilir. QSFP+ BASE-SR4 optik Transceiver'ler, aktif ağlarda modüler fiber optik Switch'ler ile birlikte kullanılır.

CQM-800A04D0-85 QSFP28 BASE-SR4 MPO Transceiver Detayları

  • Dört kanallı tam çift yönlü alıcı verici modülü
  • Takılabilir QSFP + form faktörü
  • OM3 Çok Modlu Fiber (MMF) ve OM4 MMF'de 150m maksimum bağlantı uzunluğu
  • Çok kanallı yetenek: Kanal başına 1.06 Gb / sn'den 10.5 GB / sn'ye kadar
  • Unutulmaz XLPPI elektriksel arayüzü
  • Maksimum güç kaybı <1,5W
  • Güvenilir VCSEL dizi teknolojisi
  • Yerleşik dijital tanı işlevleri
  • Ticari çalışma durumu sıcaklık aralığı: 0ºC ila 70ºC
  • Tek 1x12 MPO yuvası
  • RoHS-6 Uyumlu (kurşunsuz)


Yeni Ürünler

BASK Bina Altı Sonlandırma Kutusu
BASK Bina Altı Sonlandırma Kutusu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Dupleks Fiber Optik Kablo | (1x2 OBK)  J-(ZN)H-FIG-8 Bina içi
Dupleks Fiber Optik Kablo | (1x2 OBK) J-(ZN)H-FIG-8 Bina içi
KDV hariç fiyat:1,37TL
KDV dahil fiyat:1,62TL
Simplex Fiber Optik Kablo | (1x1 OBK)  J-(ZN)H iç ortam
Simpleks Fiber Optik Kablo | (1x1 OBK) J-(ZN)H Bina içi
KDV hariç fiyat:0,81TL
KDV dahil fiyat:0,96TL

En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:206,65TL
KDV dahil fiyat:243,85TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Zaxe X1 3D Yazıcı
Zaxe X1 3D Yazıcı
KDV hariç fiyat:12.404,86TL
KDV dahil fiyat:14.637,74TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön