Filtreler

samm market link 1

QSFP+ BASE-LR4 Transceiver | 40G 1310nm LC 10km

QSFP+ BASE-LR4 Transceiver | 40G 1310nm LC 10km

QSFP+ BASE-LR4 optik transceiver, LC konnektör kullanır; 40Gbps hızında veri aktarabilir ve 1310nm dalga boyunu kullanarak 10km’ye kadar optik sinyal gönderebilir. QSFP+ BASE-LR4 optik Transceiver'ler, aktif ağlarda modüler fiber optik Switch'ler ile birlikte kullanılır.

CQS-800A08D0-13 QSFP28 BASE-LR4 LC Transceiver Detayları

  • Çalışırken takılabilir QSFP + form faktörü
  • 41,2 Gb / s toplu bit hızlarını destekler
  • Güç dağıtımı & lt; 3.5W
  • RoHS-6 uyumlu (kurşunsuz)
  • Ticari kutu sıcaklığı aralığı 0 ° C ila 70 ° C
  • Tek 3,3V güç kaynağı
  • Tek Modlu Fiber (SMF) üzerinde 10km'lik maksimum bağlantı uzunluğu
  • Soğutulmamış 4x10Gb / s CWDM vericisi
  • XLPPI elektrik arayüzü
  • Dubleks LC yuvaları
  • Tx / Rx güç izleme dahil dahili dijital teşhis işlevleri


Yeni Ürünler

BASK Bina Altı Sonlandırma Kutusu
BASK Bina Altı Sonlandırma Kutusu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Dupleks Fiber Optik Kablo | (1x2 OBK)  J-(ZN)H-FIG-8 Bina içi
Dupleks Fiber Optik Kablo | (1x2 OBK) J-(ZN)H-FIG-8 Bina içi
KDV hariç fiyat:1,37TL
KDV dahil fiyat:1,62TL
Simplex Fiber Optik Kablo | (1x1 OBK)  J-(ZN)H iç ortam
Simpleks Fiber Optik Kablo | (1x1 OBK) J-(ZN)H Bina içi
KDV hariç fiyat:0,81TL
KDV dahil fiyat:0,96TL

En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:206,65TL
KDV dahil fiyat:243,85TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Zaxe X1 3D Yazıcı
Zaxe X1 3D Yazıcı
KDV hariç fiyat:12.404,86TL
KDV dahil fiyat:14.637,74TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön