We are Amongst The 100 Fastest Growing Companies | Samm Teknoloji
Devamını Oku  
 
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

SC/APC SM Konnektör

SC tip konektörler en popüler konektör tipidir ve LAN uygulamalarında sıkça kullanıldıkları gibi sektörün önde gelen tüm hub ve switch üreticilerinin aktif cihazları ile uyumludurlar.

  • SC tip konektörlerde polimer bir yapı mevcuttur. Ferrulesi Seramik malzemeden olup boot malzemesi lastik/kauçuktur. 
  • 900 µm, 2mm ve 3mm kablolar için uygundur.

 

900 µm, 2mm, ve 3mm ‘lik Fiber Optik Sıkı Tüplü (Tight Buffer) Kablo ve Patch Kablo‘ların sonlandırılmalarını ve birbirlerine eklenmelerini sağlayan; değişik yapı, tip ve tasarımlardaki, hem G.652 ve G655 Single Mode hem de 62.5/125 ve 50/125 (OM2 ve OM3) Multi Mode Fiber özelliklerine uyumlu olarak imal edilmiş, Tekli (Simplex) ve Çiftli (Duplex) olmak üzere farklı uygulama alanları ve gereksinimlere göre üretilen Fiber Optik ek malzemeleridir. 

En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:206,65TL
KDV dahil fiyat:243,85TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Zaxe X1 3D Yazıcı
Zaxe X1 3D Yazıcı
KDV hariç fiyat:12.404,86TL
KDV dahil fiyat:14.637,74TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön