TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

U-Link Konnektör Adaptör LC

Angle-Polished Connector (APC) ve Ultra-Polished Connectors (UPC) seçimi ne tarz bir networkte kullanılacağına göre önemli farklılıklar yaratır. Network dizaynı ya da amacı ve fiberden iletilecek servis tipleri gibi etmenler önemlidir.

 

Pasif Optik Network (PON) yapılarında FTTP modelinde çoklu hanelere servis dağıtımı yapmak için çok sayıda fiber bağlantısı yapılmalıdır. Sistemlerde bu tür ekler olmasıyla beraber APC konnektörleri network esnekliği, test ve arıza süreçleri  gibi çok sayıda avantajları vardır. 

 

APC ve UPC konnektörleri arasındaki en belirgin fark geri dönüş kayıplarıdır. Geri dönüş kaybı ışığın bir optik arayüzden kaynağına geri yansıyan miktarının ölçümüdür.

 

APC konnektörler UPC konnektörlerden açılı parlatılmış uç yapısı sayesinde daha üstündür. Bir UPC konnektördeki ışık konnektör yüzyinden geri yansır ve bu geri dönüş kaybını artırır. APC konnektörde bu durum 8° lik açı sayesinde yansıyan ışığın kaplama malzemesinde soğurulmasıyla sonuçlanır ve kayıp azalır.

Konnektör Seçenekleri:
LC/UPC
LC/UPC
LC/APC
LC/APC
Konnektör Kapasitesi:
Simplex (SX)
Simplex (SX)
Duplex (DX)
Duplex (DX)
Fiber Tipi:
Single Mode (SM)
Single Mode (SM)
Multi Mode (MM)
Multi Mode (MM)

Yeni Ürünler

Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:593,23TL
KDV dahil fiyat:700,01TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
KDV hariç fiyat:18.003,50TL
KDV dahil fiyat:21.244,13TL
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
KDV hariç fiyat:27.869,94TL
KDV dahil fiyat:32.886,53TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:66,36TL
KDV dahil fiyat:78,30TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:250,17TL
KDV dahil fiyat:295,20TL
Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön