TRY
  • TRY
  • EUR
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

FIST-SB2-8KIT004 8 Fiber SCAPC Kapasiteli Duvar Tipi Fiber Optik Terminasyon Kutusu

FIST-SB2-8KIT004, portföyümüzün küçük kutularından biri olup, 8 fibere kadar terminasyon kapasitesi olan, bina içi ve/veya bina dışı uygulamalar için tasarlanmıştır.

Kutu tasarımı sayesinde, fiber ve komponentlerini çevresel ve mekanik etkilerden korurken, standartlara uygun etkin fiber yönetimi, fiber bükülme çapı kontrolü ve tüm konnektörlere kolay erişim sağlar.

Kutu genellikle erişim şebekesinin müşteri tarafı terminasyonlarında, harici toprak üstü uygulamaları veya kabinetlerin içerisinde kullanılır.

 
Kullanım Şekilleri:
  • Fiber-Fiber Ekleri ( Ek Kutusu )
  • Fiber-Pigtail Ekleri ( Terminasyon Kutusu)
 

Özellikleri:

  • Tüm konnektör tiplerine uyumlu, 8 konnektör kapasiteli patch panel,
  • Bina içi veya dışı kullanım,
  • Alttan, üstten veya yandan çıkış opsiyonu,
  • ek devre yönetiminin sağladığı yönetimsel esneklik,
  • IP55 Koruma Sınıfı,
  • Çabuk ve kolay montaj,
  • UV dayanımlı, LSZH gövde,
  • Vidalı veya Kilitli Kapak (Müşteriye Özel Kilit Opsiyonu)


Ölçüler

Yükseklik(mm)

225

Genişlik(mm)

180

Derinlik(mm)

90

Kapasite

Max. Fiber Sayısı

8

Konnektör Kapasitesi

8

*SC(tek devre) ya da SE(tek eleman) kaset ile kullanılabilir.

 

Ek Sonlandırma Kapasitesi:8
Könnektör Tipi:SC/APC
FIST-SB2-8 Maks. 8 Fiber Kapasiteli Duvar Tipi Fiber Optik Terminasyon Kutusu BOŞ

FIST-SB2-8 Maks. 8 Fiber Kapasiteli Duvar Tipi Fiber Optik Terminasyon Kutusu BOŞ

FIST-SB2-8-AA, portföyümüzün küçük kutularından biri olup, 8 fibere kadar terminasyon kapasitesi olan, bina içi ve/veya bina dışı uygulamalar için tasarlanmıştır.

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
Pigtail Simpleks Single Mode SC/APC

8 × Pigtail Simpleks Single Mode SC/APC

2 metre Pigtail Simpleks Single Mode SC-APC

Sipariş Kodu: T-S-SM-SA-2-SL0900-XX

 

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
U-Link Konnektör Adaptör SC/APC

8 × U-Link Konnektör Adaptör SC/APC

U-Link Konnektör Adaptör SC/APC

KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Stoklar tükendi
DosyaBilgi
FIST-SB2-8_Datasheet [PDF, 135.69 KB]

En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:224,89TL
KDV dahil fiyat:265,37TL
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
KDV hariç fiyat:447,48TL
KDV dahil fiyat:528,03TL
Traksiyon Kablo Radox 4 GKW-Ax 1800V M - Huber Suhner
Kablo Radox 4 GKW-Ax 1800V M - Huber Suhner
KDV hariç fiyat:5.964,71TL
KDV dahil fiyat:7.038,35TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön