TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

JDSU OLP-57 FTTx/PON Optik Güç Ölçer

Özellikler:

  • Piyasanın ilk BPON/EPON/GPON Optik güç ölçer cihazı. FTTx - GPON Projelerinde kullanım için idealdir. 
  • FTTX güç ölçer FTTX/PON sistemlerinde 1490 nm, 1550 nm ve 1310 nm olan her üç dalga boyunda çalışır.
  • Her dalgaboyu için çoklu kullanıcıların eşik değerlerini ayarlamasıyla pass/fail testi kolaylıkla yapılır. 10 adet ön tanımlı ayar mevcuttur.
  • Aydınlatılmıs kullanıcı grafik arayüzü sayesinde (GUI),  3 ölçüm değeri butun gerekli parametreleriyle aynı anda görüntülenebilir.
  • 2.5 mm ve 1.25 mm için evrensel adaptör sistemi (BN 2150/00.xx) konnektörler mevcuttur.
  • Uzun kullanımlı 4 adet AA sınıfı batarya.
  • USB arayüzü ile veri transferi.
  • 1310 nm upstream için Burst modu

 

 

 

 

Yeni Ürünler

Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:499,44TL
KDV dahil fiyat:589,34TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
-27%
KDV hariç fiyat:10.776,27TL
KDV dahil fiyat:12.716,00TL
Liste Fiyatı:17.428,73TL
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
KDV hariç fiyat:23.463,69TL
KDV dahil fiyat:27.687,15TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:210,61TL
KDV dahil fiyat:248,52TL
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:55,87TL
KDV dahil fiyat:65,93TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön