TRY
  • TRY
  • EUR
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

JDSU OLP-57 FTTx/PON Optik Güç Ölçer

Özellikler:

  • Piyasanın ilk BPON/EPON/GPON Optik güç ölçer cihazı. FTTx - GPON Projelerinde kullanım için idealdir. 
  • FTTX güç ölçer FTTX/PON sistemlerinde 1490 nm, 1550 nm ve 1310 nm olan her üç dalga boyunda çalışır.
  • Her dalgaboyu için çoklu kullanıcıların eşik değerlerini ayarlamasıyla pass/fail testi kolaylıkla yapılır. 10 adet ön tanımlı ayar mevcuttur.
  • Aydınlatılmıs kullanıcı grafik arayüzü sayesinde (GUI),  3 ölçüm değeri butun gerekli parametreleriyle aynı anda görüntülenebilir.
  • 2.5 mm ve 1.25 mm için evrensel adaptör sistemi (BN 2150/00.xx) konnektörler mevcuttur.
  • Uzun kullanımlı 4 adet AA sınıfı batarya.
  • USB arayüzü ile veri transferi.
  • 1310 nm upstream için Burst modu

 

 

 

 

En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:224,89TL
KDV dahil fiyat:265,37TL
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
KDV hariç fiyat:447,48TL
KDV dahil fiyat:528,03TL
Traksiyon Kablo Radox 4 GKW-Ax 1800V M - Huber Suhner
Kablo Radox 4 GKW-Ax 1800V M - Huber Suhner
KDV hariç fiyat:5.964,71TL
KDV dahil fiyat:7.038,35TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön