Filtreler

samm market link 1

XCO - SFP Konnektör

XCO – Sağlamlaştırılmış Değiştirilebilir SFP Konnektör


XCO Optik (LC) ve elektriksel (RJ45) arayüzleri için sağlamlaştırılmış dış ortam sızdırmazlık sistemidir. 3-Adımdan oluşan eşleşme işlemi, olası kurulum hatalarını en aza indirir ve her üç eksende toleransları dengeler. XCO, SFP modüllerin sahada veya fabrikasyon olarak takılabilmesine olanak sağlar.

  • 2 Fiberli, Singlemode veya Multimode
  • Standart Dublex LC Konnektör Arayüzü
  • SFP Modül erişim ve değişim imkânı,
  • Kolay Montaj – Özel Montaj Aleti Gerektirmez,
  • Patentli, oturtmalı gerinim sistemi ile yüksek montaj güvenliği,
  • Çekmeye Uygun Su Geçirmez Koruma Kapağı
  • Elektromanyetik (EMI) Korumalı
  • RoHs Uyumlu

En Çok Satanlar

Eektrik Kablosu Isı Daralan Makaron Siyah kılıfı LSTT-19-0-SP
Eektrik Kablosu Isı Daralan Makaron Siyah kılıfı LSTT-19-0-SP
KDV hariç fiyat:3,19TL
KDV dahil fiyat:3,76TL
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:224,89TL
KDV dahil fiyat:265,37TL
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
KDV hariç fiyat:447,48TL
KDV dahil fiyat:528,03TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön