Filtreler

SC | Single Mod - Pigtail | 0.9mm

Özellikler

Sayfa Taşındı

Yansıma Kaybı (IEC 61300-3-4-Method-B) ≤ 0.30 dB
Geri Dönüş Kaybı (IEC 61300-3-6-Method-B) ≥ 50 dB (UPC),  ≥ 60 dB (APC)
Sağlamlık >1000 mating cycles
Yanmazlık UL94 V-0
Çalışma Sıcaklığı -40°C to +85°C
Konnektör Uç Geometrisi IEC 61755-3
LC Konnektör Uyumluluğu IEC 61754-20, TIA 604-10-A, RoHS
SC Konnektör Uyumluluğu IEC 61754-4, TIA 604-3, RoHS
FC Konnektör Uyumluluğu IEC 61754–13, TIA 604–4–A, RoHS
ST Konnektör Uyumluluğu IEC 61754–2, TIA 604–2, RoHS 
E2000 Konnektör Uyumluluğu IEC 61754 - 15, TIA 604 - 16, RoHS

DosyaBilgi
Pigtail - Single Mode - EN [PDF, 4.36 MB]
WO4199-01 [PDF, 49.77 KB]
Uzunluk:
1.0 metre
1.0 metre
1.5 metre
1.5 metre
2.0 metre
2.0 metre
2.5 metre
2.5 metre
Fiber Tipi:
9/125 | A1
9/125 | A1
9/125 | A2
9/125 | A2
Konnektör:
SC/UPC
SC/UPC
SC/APC 8°
SC/APC 8°
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön