TRY
  • TRY
  • EUR
+90 444 1 726
Filtreler

Splice to Patch Tepsi Tipi Çekmece |19" 2U

2U SP Fiber Yönlendirme Çekmeceleri fiber kabloların sonlandırılması ve dağıtımı için uygundur, 2U sonlandırma kutuları 12 ile 96 arası port bulundurur. Fiber optik bağlantıları düzenlemek ve bağlamak için uygun ekipmanlardır.Telekomünikasyon ağı, merkez ofis optik kablo sistemi ve bina içi fiber ağlarda kullanım için uygundur.

Fiber panellerimizin tipik tipi raf montajlıdır, isteğe bağlı farklı türde fiber optik adaptör bağlantı noktaları ve önceden takılmış iç tepsiler ve aksesuarlar, farklı türde isteğe bağlı pigtailler bulunur.

Adaptör Tipi:
Single Mod, 48 SC/UPC Adaptör
Single Mod, 48 SC/UPC Adaptör
Single Mod, 48 SC/APC Adaptör
Single Mod, 48 SC/APC Adaptör
Multi Mod(OM2), 48 SC/UPC Adaptör
Multi Mod(OM2), 48 SC/UPC Adaptör
Multi Mod(OM3), 48 SC/UPC Adaptör
Multi Mod(OM3), 48 SC/UPC Adaptör
Multi Mod(OM4), 48 SC/UPC Adaptör
Multi Mod(OM4), 48 SC/UPC Adaptör
Single Mod, 96 LC/UPC Adaptör
Single Mod, 96 LC/UPC Adaptör
Single Mod, 96 LC/APC Adaptör
Single Mod, 96 LC/APC Adaptör
Multi Mod(OM2), 96 LC/UPC Adaptör
Multi Mod(OM2), 96 LC/UPC Adaptör
Multi Mod(OM3), 96 LC/UPC Adaptör
Multi Mod(OM3), 96 LC/UPC Adaptör
Multi Mod(OM4), 96 LC/UPC Adaptör
Multi Mod(OM4), 96 LC/UPC Adaptör
Single Mod, 48 E2000/UPC Adaptör
Single Mod, 48 E2000/UPC Adaptör
Single Mod, 48 E2000/APC Adaptör
Single Mod, 48 E2000/APC Adaptör
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön