Filtreler

samm market link 1

Splice to Patch Tepsi Tipi Çekmece |19" 1U

Fiber Yönlendirme Çekmeceleri fiber kabloların sonlandırılması ve dağıtımı için uygundur, 1U sonlandırma kutuları 12 ile 48 arası port bulundurur. Fiber optik bağlantıları düzenlemek ve bağlamak için uygun ekipmanlardır.Telekomünikasyon ağı, merkez ofis optik kablo sistemi ve bina içi fiber ağlarda kullanım için uygundur.

Fiber panellerimizin tipik tipi raf montajlıdır, isteğe bağlı farklı türde fiber optik adaptör bağlantı noktaları ve önceden takılmış iç tepsiler ve aksesuarlar, farklı türde isteğe bağlı pigtailler bulunur.

Adaptör Tipi:
Single Mod, 24 SC/UPC Adaptör
Single Mod, 24 SC/UPC Adaptör
Single Mod, 24 SC/APC Adaptör
Single Mod, 24 SC/APC Adaptör
Multi Mod(OM2), 24 SC/UPC Adaptör
Multi Mod(OM2), 24 SC/UPC Adaptör
Multi Mod(OM3), 24 SC/UPC Adaptör
Multi Mod(OM3), 24 SC/UPC Adaptör
Multi Mod(OM4), 24 SC/UPC Adaptör
Multi Mod(OM4), 24 SC/UPC Adaptör
Single Mod, 48 LC/UPC Adaptör
Single Mod, 48 LC/UPC Adaptör
Single Mod, 48 LC/APC Adaptör
Single Mod, 48 LC/APC Adaptör
Multi Mod(OM2), 48 LC/UPC Adaptör
Multi Mod(OM2), 48 LC/UPC Adaptör
Multi Mod(OM3), 48 LC/UPC Adaptör
Multi Mod(OM3), 48 LC/UPC Adaptör
Multi Mod(OM4), 48 LC/UPC Adaptör
Multi Mod(OM4), 48 LC/UPC Adaptör
Single Mod, 24 E2000/UPC Adaptör
Single Mod, 24 E2000/UPC Adaptör
Single Mod, 24 E2000/APC Adaptör
Single Mod, 24 E2000/APC Adaptör

En Çok Satanlar

Eektrik Kablosu Isı Daralan Makaron Siyah kılıfı LSTT-19-0-SP
Eektrik Kablosu Isı Daralan Makaron Siyah kılıfı LSTT-19-0-SP
KDV hariç fiyat:3,19TL
KDV dahil fiyat:3,76TL
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
KDV hariç fiyat:447,48TL
KDV dahil fiyat:528,03TL
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:224,89TL
KDV dahil fiyat:265,37TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön