TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
+90 444 1 726
Filtreler

8x12MTP 96 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

Samm Product Logo
- design
8x12MTP 96 Fiber Breakout -assembly-samm-teknoloji-fiber-optics

8x12MTP 96 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

8x12MTP 96 Fiber Breakout Patch Kablosu, MPO/MTP çoklu fiber optik ekipmanı kolay ve güvenilir bir şekilde bağlamak için bir çözümdür. Türkiye'de üretilen 8x12MTP 96 Fiber Breakout Patch Kablosu, bir SAMM Teknoloji ürünüdür.


8x12MTP 96 Fiber Breakout Patch Kablosunun Detayları




Fiber Adedi 96
Kablo Tipi OS2 SARI
OM3 TURKUAZ
OM4 VIOLET
Konnektör Tipi, A Tarafı 8x12 MTP
Konnektör Tipi, B Tarafı 8x12 MTP
Kablo Çapı 9.2 mm
Fan-out Kablo Çapı 3.0 mm





 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön