TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
+90 444 1 726
Filtreler

4x12MTP 48 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

Samm Product Logo
- design
4x12MTP 48 Fiber Breakout -assembly-samm-teknoloji-fiber-optics

4x12MTP 48 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

4x12MTP 48 Fiber Breakout Patch Kablosu, MPO/MTP çoklu fiber optik ekipmanı kolay ve güvenilir bir şekilde bağlamak için bir çözümdür. Türkiye'de üretilen 4x12MTP 48 Fiber Breakout Patch Kablosu, bir SAMM Teknoloji ürünüdür.


4x12MTP 48 Fiber Breakout Patch Kablosunun Detayları




Fiber Adedi 48
Kablo Tipi OS2 SARI
OM3 TURKUAZ
OM4 VIOLET
Konnektör Tipi, A Tarafı 4x12 MTP
Konnektör Tipi, B Tarafı 4x12 MTP
Kablo Çapı 6.6 mm
Fan-out Kablo Çapı 3.0 mm





 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön