TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

2x12MTP 24 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

Samm Product Logo
- design
2x12MTP 24 Fiber Breakout -assembly-samm-teknoloji-fiber-optics

2x12MTP 24 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

2x12MTP 24 Fiber Breakout Patch Kablosu, MPO/MTP çoklu fiber optik ekipmanı kolay ve güvenilir bir şekilde bağlamak için bir çözümdür. Türkiye'de üretilen 2x12MTP 24 Fiber Breakout Patch Kablosu, bir SAMM Teknoloji ürünüdür.


2x12MTP 24 Fiber Breakout Patch Kablosunun Detayları




Fiber Adedi 24
Kablo Tipi OS2 SARI
OM3 TURKUAZ
OM4 VIOLET
Konnektör Tipi, A Tarafı 2x12 MTP
Konnektör Tipi, B Tarafı 2x12 MTP
Kablo Çapı 6.6 mm
Fan-out Kablo Çapı 3.0 mm





Yeni Ürünler

Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:664,19TL
KDV dahil fiyat:783,74TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
KDV hariç fiyat:20.091,21TL
KDV dahil fiyat:23.707,63TL
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
KDV hariç fiyat:31.203,57TL
KDV dahil fiyat:36.820,21TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:74,29TL
KDV dahil fiyat:87,66TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:280,09TL
KDV dahil fiyat:330,51TL
Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön