TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

12x8MTP 96 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

Samm Product Logo
- design
12x8MTP 96  Fiber Breakout -assembly-samm-teknoloji-fiber-optics

12x8MTP 96 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

12x8MTP 96 Fiber Breakout Patch Kablosu, MPO/MTP çoklu fiber optik ekipmanı kolay ve güvenilir bir şekilde bağlamak için bir çözümdür. Türkiye'de üretilen 12x8MTP 96 Fiber Breakout Patch Kablosu, bir SAMM Teknoloji ürünüdür.


12x8MTP 96 Fiber Breakout Patch Kablosunun Detayları




Fiber Adedi 96
Kablo Tipi OS2 SARI
OM3 TURKUAZ
OM4 VIOLET
Konnektör Tipi, A Tarafı 12x8 MTP
Konnektör Tipi, B Tarafı 12x8 MTP
Kablo Çapı 10.3 mm
Fan-out Kablo Çapı 3.0 mm





Yeni Ürünler

Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:620,40TL
KDV dahil fiyat:732,07TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
KDV hariç fiyat:18.897,06TL
KDV dahil fiyat:22.298,53TL
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
KDV hariç fiyat:29.146,43TL
KDV dahil fiyat:34.392,79TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:69,40TL
KDV dahil fiyat:81,89TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:261,62TL
KDV dahil fiyat:308,71TL
Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön