TRY
  • TRY
  • EUR
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

8x8MTP 64 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

Samm Product Logo
- design
8x8MTP 64  Fiber Breakout -assembly-samm-teknoloji-fiber-optics

8x8MTP 64 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

8x8MTP 64 Fiber Breakout Patch Kablosu, MPO/MTP çoklu fiber optik ekipmanı kolay ve güvenilir bir şekilde bağlamak için bir çözümdür. Türkiye'de üretilen 8x8MTP 64 Fiber Breakout Patch Kablosu, bir SAMM Teknoloji ürünüdür.


8x8MTP 64 Fiber Breakout Patch Kablosunun Detayları




Fiber Adedi 64
Kablo Tipi OS2 SARI
OM3 TURKUAZ
OM4 VIOLET
Konnektör Tipi, A Tarafı 8x8 MTP
Konnektör Tipi, B Tarafı 8x8 MTP
Kablo Çapı 9.2 mm
Fan-out Kablo Çapı 3.0 mm





En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:224,89TL
KDV dahil fiyat:265,37TL
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
KDV hariç fiyat:447,48TL
KDV dahil fiyat:528,03TL
Traksiyon Kablo Radox 4 GKW-Ax 1800V M - Huber Suhner
Kablo Radox 4 GKW-Ax 1800V M - Huber Suhner
KDV hariç fiyat:5.964,71TL
KDV dahil fiyat:7.038,35TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön