Filtreler

samm market link 1

4x8MTP 32 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

Samm Product Logo
- design
4x8MTP 32 Fiber Breakout -assembly-samm-teknoloji-fiber-optics

4x8MTP 32 Fiber Breakout Patch Cord Assembly

4x8MTP 32 Fiber Breakout Patch Kablosu, MPO/MTP çoklu fiber optik ekipmanı kolay ve güvenilir bir şekilde bağlamak için bir çözümdür. Türkiye'de üretilen 4x8MTP 32 Fiber Breakout Patch Kablosu, bir SAMM Teknoloji ürünüdür.


4x8MTP 32 Fiber Breakout Patch Kablosunun Detayları




Fiber Adedi 32
Kablo Tipi OS2 SARI
OM3 TURKUAZ
OM4 VIOLET
Konnektör Tipi, A Tarafı 4x8 MTP
Konnektör Tipi, B Tarafı 4x8 MTP
Kablo Çapı 6.6 mm
Fan-out Kablo Çapı 3.0 mm





En Çok Satanlar

Eektrik Kablosu Isı Daralan Makaron Siyah kılıfı LSTT-19-0-SP
Eektrik Kablosu Isı Daralan Makaron Siyah kılıfı LSTT-19-0-SP
KDV hariç fiyat:3,19TL
KDV dahil fiyat:3,76TL
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
KDV hariç fiyat:447,48TL
KDV dahil fiyat:528,03TL
4 Kaset | 48 Fiber | Fiber Optik Ek Kutusu | 290140
4 Kaset | 48 Fiber | Fiber Optik Ek Kutusu | 245172
KDV hariç fiyat:182,45TL
KDV dahil fiyat:215,29TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön