TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

MTP to 12xLC Fan-out (0.9mm) Patch Cord Assembly

Samm Product Logo
- design
MTP to 12xLC Fan-out (0.9mm) -assembly-samm-teknoloji-fiber-optics

MTP to 12xLC Fan-out (0.9mm) Patch Cord Assembly

MTP to 12xLC Fan-out (0.9mm) Patch Kablosu, MPO/MTP çoklu fiber optik ekipmanı kolay ve güvenilir bir şekilde bağlamak için bir çözümdür. Türkiye'de üretilen MTP to 12xLC Fan-out (0.9mm) Patch Kablosu, bir SAMM Teknoloji ürünüdür.


MTP to 12xLC Fan-out (0.9mm) Patch Kablosunun Detayları




Fiber Adedi 12
Kablo Tipi OS2 SARI
OM3 TURKUAZ
OM4 VIOLET
Konnektör Tipi, A Tarafı 12 MTP konnektör
Konnektör Tipi, B Tarafı 12xLC Duplex veya 6xLC Simplex
Kablo Çapı 3.0 mm; MTP
Fan-out Kablo Çapı 0.9 mm; LC Fan-out





Yeni Ürünler

Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:690,35TL
KDV dahil fiyat:814,61TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
KDV hariç fiyat:20.587,45TL
KDV dahil fiyat:24.293,19TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:77,22TL
KDV dahil fiyat:91,12TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:291,12TL
KDV dahil fiyat:343,52TL
Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön