Filtreler

samm market link 1

MTP to MTP Patch Cord Assembly

Samm Product Logo
- design
mtp-to-mtp-patch-cord-assembly-samm-teknoloji-fiber-optics

MTP to MTP Patch Cord Assembly

MTP to MTP Patch Kablosu, MPO/MTP çoklu fiber optik ekipmanı kolay ve güvenilir bir şekilde bağlamak için bir çözümdür. Türkiye'de üretilen MTP to MTP Patch Kablosu, bir SAMM Teknoloji ürünüdür.


MTP to MTP Patch Kablosunun Detayları




Fiber Adedi 8, 12 veya 24
Kablo Tipi OS2 SARI
OM3 TURKUAZ
OM4 VIOLET
Konnektör Tipi, A Tarafı 12 veya 24 MTP konnektör
Konnektör Tipi, B Tarafı 12 veya 24 MTP konnektör
Kablo Çapı 3.0 mm; 8, 12 veya 24 FO
3.6 mm; 12 veya 24 FO





En Çok Satanlar

Eektrik Kablosu Isı Daralan Makaron Siyah kılıfı LSTT-19-0-SP
Eektrik Kablosu Isı Daralan Makaron Siyah kılıfı LSTT-19-0-SP
KDV hariç fiyat:3,19TL
KDV dahil fiyat:3,76TL
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
KDV hariç fiyat:447,48TL
KDV dahil fiyat:528,03TL
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:224,89TL
KDV dahil fiyat:265,37TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön