TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

MTP to MTP Patch Cord Assembly

Samm Product Logo
- design
mtp-to-mtp-patch-cord-assembly-samm-teknoloji-fiber-optics

MTP to MTP Patch Cord Assembly

MTP to MTP Patch Kablosu, MPO/MTP çoklu fiber optik ekipmanı kolay ve güvenilir bir şekilde bağlamak için bir çözümdür. Türkiye'de üretilen MTP to MTP Patch Kablosu, bir SAMM Teknoloji ürünüdür.


MTP to MTP Patch Kablosunun Detayları




Fiber Adedi 8, 12 veya 24
Kablo Tipi OS2 SARI
OM3 TURKUAZ
OM4 VIOLET
Konnektör Tipi, A Tarafı 12 veya 24 MTP konnektör
Konnektör Tipi, B Tarafı 12 veya 24 MTP konnektör
Kablo Çapı 3.0 mm; 8, 12 veya 24 FO
3.6 mm; 12 veya 24 FO





Yeni Ürünler

Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:619,54TL
KDV dahil fiyat:731,06TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
KDV hariç fiyat:18.656,99TL
KDV dahil fiyat:22.015,25TL
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
KDV hariç fiyat:29.106,03TL
KDV dahil fiyat:34.345,12TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:69,30TL
KDV dahil fiyat:81,77TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:261,26TL
KDV dahil fiyat:308,29TL
Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön