TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

Simplex/Duplex Single-mode Optik Patch Kablo

Furukawa Electric Group Logo FBS-furukawa-broadband-systems Logo Termination Network
Simplex/Duplex Single-mode Optik Patch Kablo - Furukawa Termination Network Broadband Systems

Simplex/Duplex Single-mode Optik Patch Kablo

A dielectric optical patch cord made of single-mode bending loss insensitive optical fiber. Simplex/Duplex Single-mode Optical Patch Cord from Furukawa Broadband is suitable for indoor connections in FTTx termination networks.



Simplex/Duplex Optik Patch Kablosunun Detayları



Özellikler
Anma çapı Simplex  2 and 3 mm
Duplex  4.5 and 5.9 mm
Fiber  G-652B/G-652D/G-657A
Uzunluk  1.5 - 20 m
A tarafı B tarafı Tip Kalınlık
LC-SPC  LC-SPC OM1 (62.5) 2.5 m Duplex
ST-SPC  ST-SPC
SC-SPC  ST-SPC OM2 (50)
LC-SPC ST-SPC
LC-SPC
SC-SPC
SC-SPC  SC-SPC
ST-SPC  ST-SPC
SC-SPC  SC-SPC 1.5 m
LC-SPC LC-SPC
SC-SPC
LC-UPC LC-UPC OM3 2.5 m
SC-UPC
LC-UPC 1.5 m
SC-UPC
FC-SPC  FC-SPC SM 5 m
LC-SPC  SC-SPC  2 m
SC-SPC  SC-SPC  2.5 m





Yeni Ürünler

Polatis 3000 Optik Switch
Polatis 3000-Serisi Optik Switch
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 16 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Polatis 6000-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 4 Fiber
Polatis 6000-Serisi-PSS Optik Ağ Koruma Switch | 8 Fiber
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:294,43TL
KDV dahil fiyat:347,43TL
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
Raychem R-NRG-DM thermostat for floor heating
KDV hariç fiyat:1.520,12TL
KDV dahil fiyat:1.793,74TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön