TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

Simplex/Duplex Single-mode Optik Patch Kablo

Furukawa Electric Group Logo FBS-furukawa-broadband-systems Logo Termination Network
Simplex/Duplex Single-mode Optik Patch Kablo - Furukawa Termination Network Broadband Systems

Simplex/Duplex Single-mode Optik Patch Kablo

A dielectric optical patch cord made of single-mode bending loss insensitive optical fiber. Simplex/Duplex Single-mode Optical Patch Cord from Furukawa Broadband is suitable for indoor connections in FTTx termination networks.



Simplex/Duplex Optik Patch Kablosunun Detayları



Özellikler
Anma çapı Simplex  2 and 3 mm
Duplex  4.5 and 5.9 mm
Fiber  G-652B/G-652D/G-657A
Uzunluk  1.5 - 20 m
A tarafı B tarafı Tip Kalınlık
LC-SPC  LC-SPC OM1 (62.5) 2.5 m Duplex
ST-SPC  ST-SPC
SC-SPC  ST-SPC OM2 (50)
LC-SPC ST-SPC
LC-SPC
SC-SPC
SC-SPC  SC-SPC
ST-SPC  ST-SPC
SC-SPC  SC-SPC 1.5 m
LC-SPC LC-SPC
SC-SPC
LC-UPC LC-UPC OM3 2.5 m
SC-UPC
LC-UPC 1.5 m
SC-UPC
FC-SPC  FC-SPC SM 5 m
LC-SPC  SC-SPC  2 m
SC-SPC  SC-SPC  2.5 m





Yeni Ürünler

Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:690,35TL
KDV dahil fiyat:814,61TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
KDV hariç fiyat:20.587,45TL
KDV dahil fiyat:24.293,19TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:77,22TL
KDV dahil fiyat:91,12TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:291,12TL
KDV dahil fiyat:343,52TL
Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön