Filtreler

samm market link 1

PLC Optik Splitter 1XN NC/SC-APC

Furukawa Electric Group Logo FBS-furukawa-broadband-systems Logo Access Network
PLC Optical Splitter 1XN NC/SC-APC  - Furukawa Access Network Broadband Systems

PLC Optik Splitter 1XN NC/SC-APC

1XN NC/SC-APC düzlemsel ışık dalga devresi -Splitter- bölücü, 1 fiber girişi ve 8 SC-APC konnektörlü çıkışı içerir ve Furukawa Broadband Accesss Network erişim ağlarında kullanılır. PLC Optik Splıtter 1XN NC/SC-APC, 1,5/0,6m uzunluğundadır ve standart G.657A fiber içerir.


PLC Optical Splitter 1XN NC/SC-APC Detayları



Kablo çapı 0.9 mm
Giriş kablosu uzunluğu 1.5 m
Çıkış kabloları uzunluğu 60 cm





En Çok Satanlar

Eektrik Kablosu Isı Daralan Makaron Siyah kılıfı LSTT-19-0-SP
Eektrik Kablosu Isı Daralan Makaron Siyah kılıfı LSTT-19-0-SP
KDV hariç fiyat:3,19TL
KDV dahil fiyat:3,76TL
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:224,89TL
KDV dahil fiyat:265,37TL
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
KDV hariç fiyat:447,48TL
KDV dahil fiyat:528,03TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön