TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

PLC Optik Splitter 1XN NC/SC-APC

Furukawa Electric Group Logo FBS-furukawa-broadband-systems Logo Access Network
PLC Optical Splitter 1XN NC/SC-APC  - Furukawa Access Network Broadband Systems

PLC Optik Splitter 1XN NC/SC-APC

1XN NC/SC-APC düzlemsel ışık dalga devresi -Splitter- bölücü, 1 fiber girişi ve 8 SC-APC konnektörlü çıkışı içerir ve Furukawa Broadband Accesss Network erişim ağlarında kullanılır. PLC Optik Splıtter 1XN NC/SC-APC, 1,5/0,6m uzunluğundadır ve standart G.657A fiber içerir.


PLC Optical Splitter 1XN NC/SC-APC Detayları



Kablo çapı 0.9 mm
Giriş kablosu uzunluğu 1.5 m
Çıkış kabloları uzunluğu 60 cm





Yeni Ürünler

Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:620,40TL
KDV dahil fiyat:732,07TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
KDV hariç fiyat:18.897,06TL
KDV dahil fiyat:22.298,53TL
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
KDV hariç fiyat:29.146,43TL
KDV dahil fiyat:34.392,79TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:69,40TL
KDV dahil fiyat:81,89TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:261,62TL
KDV dahil fiyat:308,71TL
Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön