TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

AccuPack Dahili Dağıtım Kablo

Furukawa Electric Group Logo FBS-furukawa-broadband-systems Logo Central Office
AccuPack Dahili Dağıtım Kablo - Furukawa Central Office Broadband Systems

AccuPack Dahili Dağıtım Kablo

Her AccuPack fiber birimi, 250 μm çaplı 2 ila 12 renk kodlu optic elyaf içerir. AccuPack birimi, aramid ipliğiyle çevrilidir ve dayanıklı ve esnek Accupack Dahili Kabloyu oluşturmak için, alev geciktirici, düşük dumanlı, sıfır halojen (LSZH) dış ceket ile kaplıdır. Furukawa Broadband AccuPack Dahili Dağıtım Kablosu, premesis uygulamalarında üst veya zemin altında kanallarına monte edilir ve Data Centre, LAN altyapısı veya genişbant sistemlerinde Central Office dahili uygulamaları için uygundur.


AccuPack Dahili Dağıtım Kablo Section Layers

AccuPack Dahili Dağıtım Kablosunun Detayları



Dahili Özellikler
Kablo tipi AccuPack Dahili & Dahili/Harici  AccuPack TC
Kaplama LSZH  Dual-Rated LSZH  Plenum (genel kurul)
Fiber adedi  42770 6 8 12 12 24 12 24
Kablo dış çapı (mm)  4.8 4.8 4.8 4.8 4.5 5.4 4.5 5.4
Kablo ağırlığı (kg/km)  19.4 18.2 18.9 19.2 22.2 29.7 23.6 31.7
Maksimum Çekme Derecesi (N)  440
Sıcaklık (°C) Montaj  -10 °C - 60 °C
Çalışma  -20 °C - 70 °C
Depolama  -40 °C - 70 °C
Performans
Maksimum Kablo Zayıflatma Single-Mode Fiber (dB/km)  1350 nm  1550 nm
AllWave FLEX+ ve AllWave FLEX+ Enhanced Single-Mode Fiber  0.4 0.3
EZ-Bend Ultra Bend-Insensitive Fiber  0.4 0.3
Multimode Fiber (dB/km)  850 nm  1300 nm
62.5 Multimode Fiber  3.4 1
LaserWave FLEX300 ve 550 Multimode Fiber  3 1
LaserWave FLEX G+ Multimode Fiber  3.5 1.5





Yeni Ürünler

Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:703,38TL
KDV dahil fiyat:829,99TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
KDV hariç fiyat:21.268,97TL
KDV dahil fiyat:25.097,38TL
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
KDV hariç fiyat:33.044,85TL
KDV dahil fiyat:38.992,92TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:78,68TL
KDV dahil fiyat:92,84TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:296,62TL
KDV dahil fiyat:350,01TL
Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön