TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

Central Office Optik Adaptörler

Furukawa Electric Group Logo FBS-furukawa-broadband-systems Logo Central Office
Central Office Optik Adaptörler - Furukawa Central Office Broadband Systems

Central Office Optik Adaptörler

Furukawa Optik Adaptörleri, Furukawa Genişbant Sistemleri'ndeki Merkezi Ofis çözümünde kullanılır. Central Office Optik Adaptörleri, Single-mode ve Multi-mode kablolama kablolama için kullanılır ve SC, LC-Duplex, ST, FC, MT-RJ, E2000 ve MPO kablolarıyla uyumludur.


Central Office Optik Adaptörlerinin Detayları



Fiber adedi 02 fiber (Duplex adaptörler için 1 parça veya Simplex adaptörler için 2 adet)
06 fiber (Duplex adaptörler için 3 parça veya simpleks adaptörleri için 6 parça)
12 fiber (1 parça, sadece MPO adaptörleri için)
72 fiber (6 parça, sadece MPO adaptörleri için)
Adaptör  Fiber tipi  Cilalama tipi  Renk
SC SM PC  Mavi
APC  Yeşil
MM  PC  Bej
LC-Duplex SM PC  Mavi
APC  Yeşil
MM  PC  Bej
ST  SM / MM  PC  Metalik
FC SM  PC ve APC Metalik
MM  PC
MT-RJ  SM / MM  PC  Siyah
E2000  SM  APC  Yeşil
MPO  SM / MM PC ve APC  Siyah (A standart)
APC  Gri





Yeni Ürünler

Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:620,40TL
KDV dahil fiyat:732,07TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
KDV hariç fiyat:18.897,06TL
KDV dahil fiyat:22.298,53TL
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
KDV hariç fiyat:29.146,43TL
KDV dahil fiyat:34.392,79TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:69,40TL
KDV dahil fiyat:81,89TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:261,62TL
KDV dahil fiyat:308,71TL
Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön