TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

CAT.5e U/UTP Endüstriyel Data Kablosu

Furukawa Electric Group Logo
CAT.5e U/UTP Endüstriyel Data Kablosu

CAT.5e U/UTP Endüstriyel Data Kablosu

Mulitlan endüstriyel Data kablosu CAT.5e U/UTP, toz ve neme dayanıklıdır. Furukawa endüstriyel Data kabloları, çok fazla toz ve nem bulunan çalışma alanları arasında Data Centre’lerindeki Patch Paneller ve konektörler ve yatay veya ikincil kablolama için gereklidir.


CAT.5e U/UTP Endüstriyel Data Kablosunun Detayları



Dahili Özellikleri
Ekran  ekransız (U/UTP)
Renk  Siyah
Nominal Çapı  6.2 mm
Ağırlık  59 kg/km
Dış kılıf malzemesi TPU - aşınmaya karşı üstün mekanik direnci için
PVC 105º (DC-PVC) - daha fazla kimyasal ve toz direnci için
Alev alma sınıfı CMX: TPU'daki dış kılıflı kablo için UL 1581 VW-1 standardı
CM: PVC'de dış kılıflı kablo için UL 1685 standardı
Çift adedi  4 çift, 24 AWG
Kurulum sıcaklığı  0 °C - 50 °C
Depolama sıcaklığı  -20 °C - 75 °C
Çalışma sıcaklığı  -20 °C - 60 °C
Paketleme
Ahşap makaralı
Standart kablo uzunluğu  1000 m





Yeni Ürünler

SFP+ CPRI Endüstriyel  Transceiver | 6G 1310nm 2km
SFP+ CPRI Endüstriyel Transceiver | 6G 1310nm 2km
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
SFP+ CWDM Transceiver | 10GE/8GFC 23dB
SFP+ CWDM Transceiver | 10GE/8GFC 23dB
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
SFP+ CWDM Transceiver | 10GE/8GFC 14dB
SFP+ CWDM Transceiver | 10GE/8GFC 14dB
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:77,22TL
KDV dahil fiyat:91,12TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:291,12TL
KDV dahil fiyat:343,52TL
Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön