Filtreler

samm market link 1

Simplex Optik Patch Kablo - Single-mode

Furukawa Electric Group Logo
Simplex Optik Patch Kablo - Single-mode

Simplex Optik Patch Kablo - Single-mode

Terminasyon noktalarını Single-mode’da bir optik ağ terminaline bağlamak için kullanılan simplex SC / LC konektörlerine sahip, bir Furukawa fiber optik patch kablodır.



Simplex Optik Patch Kablo Detayları



Özellikleri
Nominal çapı 2 mm ve 3 mm
Uzunluk 1.5 - 20 m





 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön