TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

Simplex Optik Patch Kablo - Single-mode

Furukawa Electric Group Logo
Simplex Optik Patch Kablo - Single-mode

Simplex Optik Patch Kablo - Single-mode

Terminasyon noktalarını Single-mode’da bir optik ağ terminaline bağlamak için kullanılan simplex SC / LC konektörlerine sahip, bir Furukawa fiber optik patch kablodır.



Simplex Optik Patch Kablo Detayları



Özellikleri
Nominal çapı 2 mm ve 3 mm
Uzunluk 1.5 - 20 m





En Çok Satanlar

Eektrik Kablosu Isı Daralan Makaron Siyah kılıfı LSTT-19-0-SP
Eektrik Kablosu Isı Daralan Makaron Siyah kılıfı LSTT-19-0-SP
KDV hariç fiyat:3,19TL
KDV dahil fiyat:3,76TL
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
KDV hariç fiyat:447,48TL
KDV dahil fiyat:528,03TL
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:224,89TL
KDV dahil fiyat:265,37TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön