TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
  • GBP
+90 444 1 726
Filtreler

samm market link 1

Trunk Kablo 01F BLI G.657B

Furukawa Electric Group Logo
Trunk Kablosu 01F BLI G.657B

Trunk Kablosu 01F BLI G.657B

Furukawa 01F BLI G.657B, Data Centre ortamında yatay kablolama ve optik dağıtım çatıları ağ sonlandırmalarına bağlamak için tasarlanmıştır, bir ön konnektörlü fiber optik trunk kablosudur.



Trunk Kablo 01F BLI G.657B Detayları



Özellikleri
Nominal çapı 3.8 mm
Fiber tipi Bending Loss Insensitive
Konektörler tipi SC-APC





Yeni Ürünler

Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
Elektra WiFi Termostat OWD5 1999
KDV hariç fiyat:664,19TL
KDV dahil fiyat:783,74TL
FiberChek Probe
FiberChek Probe
KDV hariç fiyat:20.091,21TL
KDV dahil fiyat:23.707,63TL
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
SmartOTDR 138FA - Taşınabilir Fiber Test Cihazı
KDV hariç fiyat:31.203,57TL
KDV dahil fiyat:36.820,21TL

En Çok Satanlar

Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
Raspberry Pi 3 Güç Adaptörü
KDV hariç fiyat:74,29TL
KDV dahil fiyat:87,66TL
Raspberry Pi 3
Raspberry Pi 3
KDV hariç fiyat:280,09TL
KDV dahil fiyat:330,51TL
Raspberry Pi Zero Wireless
Raspberry Pi Zero Wireless
KDV hariç fiyat:72,00TL
KDV dahil fiyat:84,96TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön