TRY
  • TRY
  • USD
  • EUR
+90 444 1 726
Filtreler

Trunk Kablo 01F BLI G.657B

Furukawa Electric Group Logo
Trunk Kablosu 01F BLI G.657B

Trunk Kablosu 01F BLI G.657B

Furukawa 01F BLI G.657B, Data Centre ortamında yatay kablolama ve optik dağıtım çatıları ağ sonlandırmalarına bağlamak için tasarlanmıştır, bir ön konnektörlü fiber optik trunk kablosudur.



Trunk Kablo 01F BLI G.657B Detayları



Özellikleri
Nominal çapı 3.8 mm
Fiber tipi Bending Loss Insensitive
Konektörler tipi SC-APC





 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön