Filtreler

samm market link 1

Trunk Kablo 01F BLI G.657B

Furukawa Electric Group Logo
Trunk Kablosu 01F BLI G.657B

Trunk Kablosu 01F BLI G.657B

Furukawa 01F BLI G.657B, Data Centre ortamında yatay kablolama ve optik dağıtım çatıları ağ sonlandırmalarına bağlamak için tasarlanmıştır, bir ön konnektörlü fiber optik trunk kablosudur.



Trunk Kablo 01F BLI G.657B Detayları



Özellikleri
Nominal çapı 3.8 mm
Fiber tipi Bending Loss Insensitive
Konektörler tipi SC-APC





En Çok Satanlar

Eektrik Kablosu Isı Daralan Makaron Siyah kılıfı LSTT-19-0-SP
Eektrik Kablosu Isı Daralan Makaron Siyah kılıfı LSTT-19-0-SP
KDV hariç fiyat:3,19TL
KDV dahil fiyat:3,76TL
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
Raychem JB-SB-26 Destek Braketi
KDV hariç fiyat:447,48TL
KDV dahil fiyat:528,03TL
Miller Alkol Kabı MDP-4
Miller Alkol Kabı MDP-4
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön