Filtreler

samm market link 1

Trunk Kablo 01F BLI G.657B

Furukawa Electric Group Logo
Trunk Kablosu 01F BLI G.657B

Trunk Kablosu 01F BLI G.657B

Furukawa 01F BLI G.657B, Data Centre ortamında yatay kablolama ve optik dağıtım çatıları ağ sonlandırmalarına bağlamak için tasarlanmıştır, bir ön konnektörlü fiber optik trunk kablosudur.



Trunk Kablo 01F BLI G.657B Detayları



Özellikleri
Nominal çapı 3.8 mm
Fiber tipi Bending Loss Insensitive
Konektörler tipi SC-APC





En Çok Satanlar

FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
FreezeTec 12 Isıtma kablosu . Termostat
KDV hariç fiyat:206,65TL
KDV dahil fiyat:243,85TL
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
PERP-MELTSTICK Tamir Çubuğu
KDV hariç fiyat:0,00TL
KDV dahil fiyat:0,00TL
Zaxe X1 3D Yazıcı
Zaxe X1 3D Yazıcı
KDV hariç fiyat:12.404,86TL
KDV dahil fiyat:14.637,74TL

Ana Markalar

Tüm
 Google Plus - Samm Technology  Youtube - Samm Technology  Facebook - Samm Technology  Twitter - Samm Technology  Facebook - Samm Technology
Başa Dön